niedziela, 7 kwietnia 2013

LET'S GO ROLL !

HEEJ :D
Nie wiem jak u was ale u mnie za oknem jest piękna pogoda *.* chyba z 10 stopni na plusie :) Pewnie większość ludzi wyczekiwała takiego słońca. Gdy się obudziłam, wyjrzałam przez okno i zobaczyłam to słońce zrobiło mi się weselej :) Od dawna czekałam na taką pogodę. Stwierdziłam wraz z przyjaciółką, że szkoda marnować taką pogodę na siedzenie w domu i postanowiłyśmy wybrać się na rolki. Zrobiłyśmy ok. 10 km. Stwierdzam, że to lepsza forma spędzania wolnego czasu niż siedzenie przed komputerem całymi dniami. Nie pamiętam kiedy ostatnim razem byłam tak długo na dworze.


Wracając do wczoraj ;> Mój tata miał urodziny tak więc byli też goście. Siedziałam sobie z kuzynem i bratem i oglądaliśmy filmiki na YouTube. Natknęliśmy się na harlem shake xD I stwierdziliśmy, że zrobimy swój xD
Mój i koleżanek film nadal się montuje, ale możecie się go spodziewać w najbliższym czasie. Ten nagrany z bratem i kuzynem nie jest przerobiony :)
                                         

~ Bella ♥

4 komentarze:

 1. Cudne zdjęcia <3

  odwdzięczam się i zapraszam do mnie .
  marta51.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie było aż 10 stopni na plusie, ale niestety wszędzie leży śnieg, nie zdążył się jeszcze roztopić. Widzę, że u Ciebie, już można poznać prawdziwą wiosnę :)
  http://alessa-alessa17.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. zazdroszczę takiej pogody, u mnie wciąż mróz i śnieg :/

  OdpowiedzUsuń
 4. super blog i świetnie poprzerabiane zdjęcia ;** zapraszam http://tiffani426.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń