sobota, 6 kwietnia 2013

HAHAHARLEM SHAKE XD

CZEEŚĆ WSZYSTKIM : )
Wczoraj miałam wraz z koleżankami robić prezentacje do szkoły na temat narkotyków. Mamy jakiś profil profilaktyczny w szkole i nam przydzielono akurat to :( I wszystko było dobrze w sensie, że pracowałyśmy nad prezentacją. Ale przybyły do mnie dwie koleżanki Monika(Betty) i Daria z którą Monika nagrała kiedyś 'Hubby Buny'. I od tej pory prezentacja zeszła jakoś na boczny plan. Oglądałyśmy sobie różne filmiki na yt między innymi HARLEM SHAKE. I tak sobie pomyślałyśmy czemu by nie nakręcić swojego ? I tak się zaczęło. Zbierałyśmy wszystkie przydatne rzeczy, które były w moim domu i przebierałyśmy się w dziwaczne stroje xD Nakręciłyśmy jakiś filmik ale harlem shake to, to nie był ponieważ nic nie było zmontowane. Ale ustaliłyśmy, że spotkamy się dzisiaj ok. 15 i nakręcimy taki bardziej 'profesjonalny' w plenerze. I tak zrobiłyśmy. 
Szłyśmy z wielkimi torbami, w których znajdowały się nasze stroje a ludzie cały czas się na nas patrzyli. Gdy doszłyśmy już na miejsce przebrałyśmy się w stroje. Zakładałyśmy, że nie będzie tam ludzi bo wybrałyśmy dosyć oddalone od różnych domów miejsce. Ale gdy miałyśmy zamiar nagrywać zauważyłyśmy dwóch chłopaków biegnących w naszą stronę. Nie chcąc zrobić sobie siary (byłyśmy już przebrane) chciałyśmy się gdzieś schować ale na nieszczęście nie było gdzie i w dodatku chłopacy już nas zauważyli. Ale okazało się, że to chłopacy z naszej klasy tak więc tragedii i wielkiego wstydu nie było :)
W końcu nakręciłyśmy to co miałyśmy zamiar i udałyśmy się do koleżanki wszystko zmontować, ale że było z tym trochę roboty stwierdziłyśmy, że zrobi to sama na spokojnie :) Tak więc możecie się niedługo spodziewać nowego video :) Jak na razie przedstawiam wam kilka zdjęć z naszego 'planu filmowego' 
Mam nadzieje, że się spodobają :) Ja jestem w szlafroku, Betty jest ubrana na czerwono, Daria spodnie w paski, Ania spodnie robotnika xD Asia,Karolina , operatorki kamery.


Mam nadzieje, że zdjęcia się podobają :)) Mam nadzieje, że na filmik tez bd pozytywna reakcja :D

~ Bella♥

2 komentarze:

  1. Haha zapowiada się ciekawie :D
    Czekam na filmik :)

    misiioolek.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń