środa, 31 lipca 2013

COME BACK !

W sobotę w końcu wróciłam do domu. Miałam zabrać się za pisanie tego posta wcześniej, ale po prostu nie miałam kiedy. Ale w końcu znalazłam chwilę.
No a wiec wróciłam z nad morza i to będzie głównym tematem tego posta, mam też dla was duużo zdjęć. Zacznę od tego, że Łeba to prawdę piękne miasto, wiele ciekawych miejsc i wielka plaża :)
Jak sprawdzałam prognozy pogody przed wyjazdem nie zapowiadało się za ciekawie, ale było wręcz przeciwnie. Nie było jakiś wielkich upałów było po prostu idealnie i wystarczyło żebym się poparzyła (leżałam 6 godzin i opalałam brzuch) Jednak wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :)

/Bella

8 komentarzy:

 1. Zdjęcia boskie :)

  iamfuckingcrazybutiamfreee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. fajne zdj :)

  atagastyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać po zdjęciach, że wakacje były meega udane.

  Zapraszam: dreamcom21.blogspot.com
  Obserwuję. Jeżeli spodoba ci się mój blog to zrób to samo :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale masz świetne spodenki brzoskwiniowe !
  Obserwujemy?:) Ja już:*

  http://meown-meoww.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Widać że miałaś megaa udane wakacje :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam do mnie na konkurs! Do wygrania 100$ na zakup ubrań i dodatków ze strony sheinside.com. Tutaj link: http://sandrainvogue.blogspot.com/2013/11/giveaway-darmowe-rozdanie.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Resources just like the one you mentioned here will be very helpful to me! Ill put up a hyperlink to this page on my blog. Im positive my visitors will discover that very useful. Huge thanks for the helpful info i found on Domain Information Anyway, in my language, there arent much good source like this.
  Aquatics games

  OdpowiedzUsuń
 8. cudowne zdjęcia ;)
  zaraszam http://www.emptyy-promises.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń